Ana Sayfa | Ücretsiz Kayıt ve Üye Girişi

GymTURK Spor Salonu Otomasyonu

GymTURK spor salonları için özel olarak tasarlanmış bir müşteri yönetim yazılımıdır. GymTURK ile çok kısa sürede tüm süreçlerinizi yönetebilir, müşterilenize sms ya da e-posta ile ulaşabilirsiniz. GymTURK'un belli başlı özellikleri aşağıdaki gibidir.

1 - Müşteri bilgilerini detaylı bir şekilde saklayabilirsiniz. (Adres,telefon, e-posta gibi)
2 - Müşterilenizin sağlık durumlarını kayıt edebilir herhangi bir acil durumda bu verilerden faydalanabilirsiniz.
3 - Müşterilenizin beslenme ve çalışma programlarını düzenli olarak takip edebilir, süresi dolan programları panelden görebilirsiniz.
4 - Hazır diyet programlarını üyelerinize atayabilir, ekleme ya da çıkarma yapabilirsiniz. Ayrıca kendi diyet programlarınızı oluşturabilirsiniz.
5 - Hazır çalışma programlarını üyelere atayabilir, ekleme ya da çıkarma yapabilir, ayrıca kendi çalışma programlarınızı oluşturabilirsiniz.
6 - Tek tuşla tüm müşterilerinize e-posta ya da sms gönderebilirsiniz.
7 - Çalışma ve beslenme programı ya da üyelik bitiş tarihlerini müşterilenize hatırlatabilmek için e-posta ya da sms atabilirsiniz.
8 - Vitamin bar modülü ile tüm müşterilerinizin hesaplarını tutabilirsiniz (İçilen su, enerji içeceği, protein gibi)

GymTURK, spor salonları için özel olarak tasarlanmıştır. Tasarım aşamasında spor salonlarının görüşleri alınarak kullanım kolaylığı en üst seviyeye çıkarılmıştır. Kullanıcı dostu arayüzü her yerden erişebilir olması ile GymTURK hedef odaklı en iyi çözümdür. Tüm bu özelliklerinin yanında GymTURK sınırsız sayıda üye kaydı alabilmektedir.

info@gymturk.net